Nabízíme pokročilou kontrolu kvality pomocí umělé inteligence

Proč poptat třídění ve společnosti KAMPOS

Systém kontroly, který se sám učí

Nástroj umělé inteligence, který kontrolu provádí, využívá neuronové sítě. Ty se v průběhu kontroly učí a získané znalosti následně aplikují při další kontrole.

Do 48 hodin kontrola kdekoliv v Evropě

Do 2 dnů od objednání jsme schopni poslat tým kontrolorů kvality k zákazníkovi kamkoliv v rámci Evropy.

Nabízíme i ruční kontrolu kvality

V týmu máme pečlivé a zkušené kontrolorky kvality, které prohlédnou kus po kuse. Tato služba je vhodná především pro kontrolu malých sérií.

100 % kontrola je realitaKAMPOS, s.r.o. poskytuje komplexní profesionální služby v oblasti kvality a třídění pro automobilový a strojírenský průmysl. Poskytujeme naše služby kontrolních a třídících prací s vlastní dopravou.  Naše služby stále rozšiřujeme pro maximální pokrytí požadavků našich zákazníků. Zkušený tým našich pracovníků dokáže rychle reagovat na požadavky zákazníků, zpracovat nejvhodnější postupy, vytvořit třídící pomůcky a řídit zakázky.
INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP

Každá zakázka má svá specifika a každý zákazník má své požadavky. Proto ke každé zakázce přistupujeme individuálně a snažíme se najít optimální řešení.

KRÁTKODOBÉ I DLOUHODOBÉ ZAKÁZKY

Dokážeme zajistit nárazové požadavky zákazníků. Jsme připraveni jak na krátkodobé zakázky tak i dlouhodobou spolupráci.

RUČÍME ZA KVALITU

Kontrolu a třídění provádějí jen zkušení pracovníci motivovaní ke 100% kvalitě – jsou ověřováni formou MSA / Life testů.

VYHODNOCOVÁNÍ / ANALÝZA TŘÍDĚNÍ

Detailní reporty zpracováváme zcela automaticky. Denně je tak zákazník informován o stavu zakázky. Individuální nastavení reportů je samozřejmostí.

Máte zájem o automatické nebo ruční třídění?

Kapacity a dodací termíny s vámi vyřeší