Turnaj starších žákyň

KAMPOS CUP 2022

Novinka
24. ledna 2022
Jsme hrdým partnerem turnaje kategorie starších žaček v házené  konaném v kuřimské sportovní hale vždy v druhé polovině ledna.
Tradiční zimní přípravný turnaj kategorie starších žaček U14 se uskutečnil v neděli 16. ledna v kuřimské sportovní hale. Pohár za první místo letos z rukou Stanislava Sehnala, majitele logistické firmy KAMPOS, převzala děvčata z TJ Jiskra Otrokovice, na druhém místě skončily holky z oddílu Lesana Zubří. Třetí místo obsadily hráčky TŽ Třinec.
Domácí starší žačky bojovaly, ale na víc než páté místo za Hodonínem to nestačilo. Turnaj však účel splnil a posloužil trenérům, aby zahrála také děvčata, která s házenou teprve začínají. Tým se opíral také o mladší žačky, které zkusily poměřit se staršími soupeřkami. Nejlepší hráčkou týmu Kuřimi byla mladší žačka Klára Hodaňová, střelkyně 11 branek.
Nejužitečnější hráčka turnaje byla Linda Máčalová (Otrokovice), která nastřílela 28 branek. Nejlepší brankářka byla vybrána anketou trenérů Petra Juránková (Kuřim). Cena Fair Play za férové chování na hřišti a současně vysoký herní standard získala Lucie Kukuczková (Třinec).
Bohužel, obhajovat prvenství nemohla pražská Slavia a z turnaje se na poslední chvíli kvůli epidemickým opatřením odhlásila Olomouc, přesto měl turnaj dobrou úroveň a všichni účastníci si přípravu v Kuřimi velmi pochvalovali.
https://www.facebook.com/HazenaKurim/