Když není na růžích ustláno 

Novinka
20. září 2022
7.9.2022 se jednatel spol. KAMPOS, s.r.o. pan Ing. Stanislav Sehnal, MBA účastnil setkání Exec Clubu v Brně.


Exec Club je podnikatelský klub pořádaný za podpory Business Success spol. s r.o. Posláním tohoto klubu je sdružovat všechny podnikatele a vedoucí pracovníky z celé České republiky, kteří se snaží hledat úspěšné postupy při vytváření a řízení organizací.


Současná doba není pro drtivou většinu firem a jednotlivců příliš „růžová“.

Ještě jsme se ani nevzpamatovali z Covidu a již nás začal trápit konflikt na východě. K přetrvávajícímu nedostatku zaměstnanců se přidal strmý nárůst cen, nejistota ohledně dodávek energií a materiálů a mnoho dalších nepříjemností. O tom všem slyšíme ze všech stran. Co však neslyšíme, jak si s tím poradit. Je to na každém z nás. I proto se může hodit inspirace od těch, kteří se staví k současné situaci čelem a dělají maximum, aby jejich byznys a zaměstnanci vše zvládli co nejlépe.

Na některé otázky se však snažil odpovědět a možná i odpověděl ve svém příspěvku jednatel spol. KAMPOS, s.r.o. Stanislav Sehnal.


Citace ohlasu paní Denisy Pelikánové ze společnosti Business Success, spol. s r.o.:


"Zdravím Vás, pane Sehnale. 

Vy si ani nedovedete představit, co jste způsobil v okolním světě businessu :)

Většina účastníků, která byla svědkem Vašeho vystoupení na Exec Clubu (EC), si uvědomila, že i ve světě businessu lze zažít lidské teplo a hřát ostatním srdíčka :)

Uvědomit si, že i když má firma 100 lidí, může zůstat jednou velkou rodinou a vzájemně si pomáhat. 

To je krásné poselství, které jste předal, a které obdivovala většina lidí, jak se zmínili ve formulářích hodnocení akce. 

Jste člověk, kterého ostatní chtějí ve svém prostoru, hezká energie z Vás čiší všemi směry a ze všech pórů Vašeho bytí a je neuvěřitelné, jak velké máte srdíčko :) 

Na EC vystoupení jste byl naprosto úžasný, velmi inspirativní a lidský a já Vám chci ještě jednou velmi velmi velmi poděkovat. 

Je to pro nás velká čest, velmi si toho vážím pane Sehnale a jsem nesmírně ráda, že jsem ve svém životě potkala takovou osobnost, jako jste Vy. 

Mějte se krásně a moc se těším na další setkání s Vámi."

Denisa Pelikánová

Ředitelka oddělení PR 

Business Success, spol. s r.o.