Pomoc Jižní Moravě

Novinka
07. července 2021
Vážení kolegové, partneři a přátelé,
dovolte mi poděkovat všem, kteří se zúčastnili hmotné sbírky, protože také díky vám jsme zavezli plnou dodávku zboží do postižené oblasti. Nejvíce děkovali za hřebíky, repelenty, opalovací krémy a kanystry s benzínem.

Několika obcemi na pomezí Břeclavska a Hodonínska na jižní Moravě ve čtvrtek 24. června 2021 okolo 19.20 hodin večer prošla extrémní bouře s krupobitím a tornádem. Podle předběžného hodnocení Českého hydrometeorologického ústavu se jednalo o silné tornádo doprovázené savými víry, které dosáhlo síly F4 (druhé nejsilnější možné). Prošlo úsekem dlouhým 26 kilometrů a širokým s odchylkami zhruba půl kilometru. Kriticky zasaženo bylo 7 obcí, nejvíce postiženy byly Moravská Nová Ves, Mikulčice, Hrušky, Lužice a části Hodonína Bažantnice a Pánov. 

Tato zpráva nás hluboce zasáhla, a proto jsme se neváhali rozhodnout pomoci postiženým městům finanční i hmotnou pomocí. Do zasažených oblastí jsme spolu s našimi přáteli a partnery

KAMPOS LOGISTICS,s.r.o.

INPAP PLUS s.r.o.

Four Projects s.r.o.

TOPRA TRADE s.r.o.

BORG HICO s.r.o.

poslali pracovní rukavice (cca 250ks), hřebíky 2 dřevěné bedny (100kg), silné fixy (40ks), strech.folie (12ks), MIRALON (1role), fólie LPD hadice a polohadice (8rolí), elektrocentrálu (v.č.3113144), kanystr 5l (84ks), kanystr 10l (20ks), kanystr na vodu s ventilem 20l (15ks), pracovní kbelík (30ks), desinfekce malá (80ks), benzín v kanystrech v hodnotě 10.000,- Kč.