hala kampos

Výroční zpráva

Výrobce designových LED svítidel KAMPOS, s.r.o. hledá posily.

Nezaměstnanost v České republice je v současné době na jedné z nejnižších úrovní od roku 2008, míra nezaměstnanosti byla v prosinci 5,2 %. Trend zvyšování zaměstnanosti je patrný také nejen ze statistik, ale také u významných regionálních zaměstnavatelů.

Jednou z takových společností je KAMPOS, jihomoravský výrobce LED svítidel a osvětlení, která jsou určena do výrobních prostor, ale své uplatnění najdou také v moderních minimalistických obytných interiérech.

Společnost KAMPOS patří mezi významné zaměstnavatele v Kuřimi a okolí, kde je jednou z největších společností, i přesto se však dlouhodobě potýká s nedostatkem pracovní síly ve svých výrobních prostorách.

„Již delší dobu se snažíme nabrat dostatek zaměstnanců, kteří by nám pomáhali ve výrobě, a to nejen nárazově, ale celoročně. Bohužel se však často setkáváme se zaměstnanci, kteří k nám nastoupí a ještě ve zkušební době odejdou, nových posil tak zůstane maximálně polovina,“ doplňuje personalistka Martina Nováková.

Společnost KAMPOS je nejen významný, ale především společensky odpovědný a spolehlivý zaměstnavatel, který vychází vstříc svým zaměstnancům a zároveň se snaží zlepšovat životní a sociální prostředí ve svém okolí. „Myslím, že kdo může pomáhat, měl by. Bez ohledu na obrat nebo image“, říká o motivaci společnosti její majitel Ing. Stanislav Sehnal, MBA a dodává „být dobrým zaměstnavatelem není zcela jednoduché, protože je třeba skloubit celou řadu požadavků nejen firemních, ale i z řad zaměstnanců, což bývá komplikované, díky ideovému nastavení společnosti se to ale daří.“

KAMPOS totiž významně podporuje celou řadu společensky prospěšných aktivit, ať už se jedná o sponzorství sportovců nebo podporu nadace Dobrý anděl, která pomáhá rodinám, v nichž žijí osoby s různě těžkým onemocněním.

KAMPOS zveřejňuje aktuálně obsazované pozice na svých webových stránkách (www.kampos.cz) a pravidelně také na facebookovém profilu. Aktuálně je největší poptávka po zaměstnancích do výroby, u nichž je požadováno alespoň střední vzdělání.

O LED svítidlech KAMPOS

Kuřimský výrobce LED osvětlení KAMPOS vstoupil v roce 2013 na trh s řadou svítidel Grafen. Tyto světelné moduly se vyznačují unikátní variabilitou, kterou zajišťuje zámkový systém. To znamená, že osvětlovací soustava může disponovat jak rozdílnou teplotou a intenzitou světla, tak i systémem chlazení a především tvarem svítidla, které tak budou maximálně odpovídat potřebám zákazníka. V osvětleních s výkonovými LED diodami vhodnými pro průmysl tak KAMPOS garantuje životnost přes 50 000 hodin. Díky úsporám z nízké energetické náročnosti svítidel dokázal zákazník KAMPOS v rámci projektu „Úsporné osvětlovací systémy“ od E-ONu po přebudování osvětlovacího systému celé výrobní haly čistě na LED svítidla rozšířit stejný systém i do další haly. Pro tyto výhody byla společnost KAMPOS vybrána mimo jiné pro zavedení nového LED osvětlení interiéru pražského Klementina.

Kontakt pro média:

Petr Březina
Bílý Medvěd Public Relations
Account Manager
petr.brezina@bmpr.cz
tel. 777 900 298

Eliška Prátová
KAMPOS, s.r.o.
Marketing Manager
epratova@kampos.cz