Často kladené otázky

1) Jaká je cena podsedáku SITCARD?
Cena podsedáků SITCARD je závislá na volbě materiálu, množství a popřípadě zvoleném způsobu umístění reklamy – vlys, etiketa, barevný potisk.

2) Z jakého materiálu je vyráběn podsedák vyroben?
Podsedák SITCARD Comfort je vyráběn z vysocelehčeného síťovaného materiálu, jedná se o síťovanou polyethylenovou pěnu zvanou vylen. Podsedák SITCARD Light je vyráběn ve dvou formách, ze síťované a nesíťované polyethylenové pěny.

3) Jaký je rozdíl mezi podsedákem SITCARD Comfort a podsedákem SITCARD Light?
Podprdelník SITCARD Comfort je vyroben z vylenu a lze ho poskládat do menšího formátu, podsedák SITCARD Light je vyroben z PE pěny a není skládaný.

4) Jaké má vlastnosti podsedák?
Základními vlastnostmi podsedáků SITCARD jsou především jeho skladnost, lehkost, nenasákavost, má tepelně izolační vlastnosti, je odolný proti ropným produktům.

5) Jaké je využití podsedáku?
Podsedák SITCARD nalezne své užitné hodnoty všude tam, kde je třeba ochránit své tělo proti nachladnutí nebo ušpinění oblečení. Podsedáky lze využít v přírodě při jednodenní turistice nebo při zimní turistice, při sportovních akcích jako jsou fotbalová a hokejová utkání, při návštěvě letního kina, koncertů nebo divadla pod širým nebem. Podprdelník je zkrátka pomocník všude tam, kde si potřebujete sednout, kleknout nebo stoupnout a přitom se nezašpinit.

Nejen, jako termoizolační podložku, ale lze ho využít i jako reklamní nosič. Další možností je využítí podsedáku SITCARD jako prostředku pro fandění při hokejových, fotbalových i jiných sportovních utkání. Složeným podsedákem SITCARD Comfort lze údery o dlaň druhé ruky vyprodukovat hlasité zvuky, které mohou podpořit atmosféru na stadionech.

6) Kde je možné získat podprdelník SITCARD?
Podprdelník SITCARD je vyráběn momentnálně pouze na zakázku pro jednotlivé objednavatele. Zájemci o podsedáky SITCARD by měli kontaktovat naše obchodní oddělení, kontakty naleznete na www.sitcard.cz

7) Jaké nejmenší množství podsedáků si mohu objednat?
Minimální množství pro výrobu je 500ks vč. barevné reklamy.

8) Za jak dlouho je zakázka na podsedáky uskutečněna?
Za běžného provozu zakázky na podsedáky SITCARD jsou zhotovovány v období dvou až čtyř týdnů v závislosti na množství a složitosti přípravy.

9) V jakém formátu je nutné dodat podkladová data pro umístění reklamy na podsedáky SITCARD?
U předávaných podkladů upřednostňujeme přípravu v aplikaci Adobe Illustrator – *.ai. Pokud přípravu provádíte v jiném programu než Adobe Illustrator, zašlete prosím zdrojový soubor. Pokud je to možné fotografie a rastrové obrázky preferujeme v aplikaci Adobe Photoshop – *.psd. Podkladová data prosím zapakujte a připojte *.jpg nebo *.pdf náhled se stručným popisem (rozměry, barevnost,…). Pro potisk podsedáku SITCARD Comfort udávejte barevnost ve PANTONE barvách.