Výroba & distribuce

O VÝROBĚ:

Unikátní zámkový systém komponentů profilu umožňuje rychlou a přesnou montáž a zajišťuje použití správných komponentů s přesným uložením a spojením. V designově jednotném stylu tak může být dle požadovaného výkonu a potřeby chlazení použit chladič přesně odpovídající použité LED technologii.   Chlazení tak není předimenzováno a tím uměle navýšena cena svítidla, nebo naopak poddimenzováno a tím zkrácena životnost technologie. Variabilitu lze aplikovat u všech dílů, čímž je dána široká škála produktů v různých variacích pro maximální uspokojení potřeb a požadavků zákazníka.

Svítidla je možné v lineárním provedení použít jako závěsná, přisazená, pro vnitřní a vnější vestavbu do stěn nebo minerálních podhledů, ale také jako samostatně stojící. Provedení může být rovněž nelineární, což umožňují různé spojovací prvky. Lze vytvořit jak jednoduchý čtverec a jiné geometrické tvary, tak složitější obrazce, jako je například struktura nejpevnějšího známého materiálu na světě – grafenu, podle něhož má základní element a celá produktová řada svítidel vytvořené obchodní názvosloví.

Svítidla osazujeme vysoce kvalitní čipy OSRAM, SAMSUNG a CREE.

Svítidla řady GRAFEN svým designem a nejmodernější technologií uspokojí nejnáročnějšího spotřebitele v dostupných cenových relacích s velmi malou energetickou náročností oproti starším typům svítidel.

DISTRIBUCE:

Distribuce je zajišťována přes smluvní partnery, VO, projektanty, architekty, montážní firmy. Nově byl vybrán segment výrobků vhodných pro MO a e-shop.