Novinka!

V KAMPOS LIGHTS, s.r.o. používáme nejmodernější technologie, proto od 1.4.2017 do svítidel zavádíme novou generaci fotobiologicky bezpečných LED čipů renomovaných výrobců (Samsung, Osram) s měrným výkonem až 201 lm/W. Tato nová generace LED čipů znamená navýšení světelného toku u našich svítidel až o 20%!

Probíhá doba LEDková

Divize LED svítidel je šestým samostatně fungujícím segmentem společnosti KAMPOS, s.r.o. již od roku 2012, kdy byla spuštěna sériová první výroba typové řady průmyslových svítidel.

O produktové řadě svítidel GRAFEN:

Banner - ČeskýVýrobek.cz

Svítidla řady GRAFEN jsou vysoce kvalitní a moderní interiérová LED svítidla české výroby. Svítidla jsou určena pro interiéry – kanceláře, školy, sportoviště, obchody, ale i pro výrobní a skladové prostory.

Korpus svítidla je vyroben z vysoce kvalitního hliníkového profilu, který dodává výrobku maximální pevnost a odolnost a současně moderní design. Ve standardu je korpus svítidel eloxovaný (přírodní elox). Případnou povrchovou úpravu lakováním provedeme dle přání zákazníka.

Chladič je koncipován tak, aby maximálně odváděl teplo a přitom nebyl zbytečně naddimenzován. Celý systém je chráněn průmyslovým vzorem.

Ve svítidlech používáme vlastní DPS .Ty osazujeme kvalitními LED čipy OSRAM, SAMSUNG a CREE.

Naše produkty jsou vybaveny elektronickými předřadníky OSRAM, TRIDONIC a HARVARD. Většina svítidel je vyráběna také ve stmívatelných variantách.

V závislosti na aplikaci vyrábíme svítidla jako závěsná, přisazená nebo vestavná. Díly pro vestavbu či zavěšení jsou součástí dodávky.

Společnost KAMPOS ,s.r.o. věnuje velkou pozornost kvalitě používaných komponentů a tím i kvalitě finálního výrobku. Proto je na všechna svítidla poskytována standardní pětiletá záruka.

Osvětlovací systém svítidel řady GRAFEN je navržen výhradně pro využití nejmodernějších LED technologií. Nachází své uplatnění v širokém spektru různorodých interiérů jako neodmyslitelná funkční součást nebo jako dekorativní doplněk.

Základním prvkem řady svítidel je soustava AL profilů spojovaná do designových a funkčních tvarů. Celou řadu reprezentuje více jak 16 typů – svítidel GRAFEN.Lze je použít v reprezentativních prostorách, obchodních a kulturních zařízeních, školách a na sportovištích, ale i ve výrobních a logistických halách.

Na jejím vývoji se podílel tým špičkových vývojových techniků. Technologickému zpracování předcházely náročné analýzy a výpočty, jejichž výsledkem jsou produkty s životností delší, než dojde k jejich morálnímu zastarání.

LED čipy a napájecí zdroje používáme výhradně v takových kombinacích, aby bylo možné svítidla posuzovat podle jejich energetické účinnosti a následně je zařadit do současné nejvyšší energetické třídy pro svítidla A++.

Svítidla řady GRAFEN svým designem a nejmodernější technologií uspokojí nejnáročnějšího spotřebitele v dostupných cenových relacích s velmi malou energetickou náročností oproti starším typům svítidel.